Apie mus » Naujienos

Rajono mokinių olimpinis festivalis

2012-04-18

Šiandien Kelmės "Draugystės" parke vyko rajono mokinių olimpinio festivalio pavasario kroso estafečių varžybos. Atskirai varžėsi kaimo pagrindinės mokyklos ir miesto vidurinės bei gimnazijos mokyklos.

10val. prasidėjo varžybos kaimo pagrindinėms mokykloms. Į starto vietą stojo aštuonios mokyklų komandos, komandą sudarė 2 mergaitės ir 2 berniukai, mergaitėms reikėjo įveikti 500m., o berniukams 1000m. Šiais metais nepralenkiami buvo Karklėnų pagr. mokyklos komanda (Šarūnė Česnulevičiūtė, Agnė Andrulytė, Andrius Pagalys, Modestas Gėdminas), jie namo išsivežė kaimo pagrindinių mokyklų nugalėtojų taurę. Antri liko pernai metų čempionai - Liolių pagr. mokyklos komanda (Laura Čerbinaitė, Jolanta Šerkšnaitė, Lukas Samuilis, Kristinas Trepenskis). Dėl trečios vietos kovojo Elvyravos ir Vidsodžio pagr. mokyklų komandos. Šiais metais stipresni buvo Elvyravos pagr. mokyklos komanda (Ernesta Razminaitė, Justinas Jorkus, Lukas Jakštas, Jurgita Janušauskaitė), jie iškovojo trečią vietą.

11 val. prasidėjo varžybos miesto vidurinėms bei gimnazijų mokykloms. Varžybose varžėsi septynios komandos, kamandas sudarė 4 mergaitės ir 4 berniukai, mergaitės turėjo įveikti 500m., berniukai  - 1000m. distanciją.  Įdomaiusia kova vyko tarp J.Graičiūno gimnazijos komandos( 2011m. liko antri, o prieš tai du metus iš eilės ne tik laimėdavo rajono kroso estafečių varžybas, bet ir Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kroso estafečių finalines varžybas Kėdainiuose)  ir Vaiguvos Vlado Šimkaus vid. mokyklos komandos( 2011m. rajono kroso nugalėtojai). Šiais metais stipresni buvo J.Graičiūno gimnazijos mokiniai  (Karolina Mockaitytė, Aurika Balsytė, Odeta Mašidlauskaitė, Sandra Rudikaitė, Justinas Norkus, Karolis Račas, Povilas Špukas, Deividas Banys), antri liko Vaiguvos Vlado Šimkaus vid. mokyklos mokiniai (Danguolė Čerbinaitė, Evelina Lučinskaitė, Inesa Petrauskaitė, Angė Užkuraitė, Giedrius Baškys, Justinas Vasiliauskas, Aivaras Sokolovas, Egidijus Andrulis). Trečią vietą kaip ir pernai laimėjo Kražių gimnazijos komanda (Modeatas Miknevičius, Arūnas Korsakas, Aurelijus lukoševičius, Deividas Tolušas, Reda Šlažikaitė, Edita Janavičiūtė, Zita Jucevičiūtė, Veronika Mockutė).