Rajono mokyklų žaidynės
Rajono mokyklų  žaidynės

2017 11 23

Vakar Tytuvėnų gimnazijos sporto salėje vyko rajono mokyklų žaidynių mergaičių futbolo varžybos (2003 m.g. ir jaun.).

Kaimo vietovių mokyklos varžėsi atskirai nuo miesto vietovių mokyklų.

Keturios rajono bendrojo lavinimo mokyklos varžėsi kaimo vietovių mokyklų grupėje: Vidsodžio pagr. mokykla, Liolių pagr. mokykla, Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija ir Šaukėnų Vlado Putvio - Putvinskio gimnazija. Iškovojusios visas pergales rajono čempionėmis tapo Šaukėnų Vlado Putvio - Putvinskio gimnazijos mokinės, antrą vietą iškovojo Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija, trečios - Liolių pagr. mokyklos mergaitės.

Miesto vietovių mokyklų grupėje varžėsi dvi rajono bendrojo lavinimo mokyklos: "Aukuro" pagr. mokykla ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija. Rezultatu 3 : 2 nugalėtujomis tapo "Aukuro" pagr. mokyklos mergaitės.