Apie mus » Naujienos

Rajono mokyklų žaidynės: svarsčių kilnojimas

2016-11-30

Lapkričio 24 d. Šaukėnų Vlado Putvio - Putvinskio gimnazijos sporto salėje vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų svarsčio kilnojimo varžybos, kuriose dalyvavo trys rajono mokyklos: Šaukėnų, Užvenčio ir J.Graičiūno gimnazijos.

Atskirose svorio kategorijose nugalėjo: 53 kg. - E.Valčiukas iš Šaukėnų, 58 kg. - L.Tamoševičius iš Šaukėnų, 63 kg. - R.Navickas iš Šaukėnų, 68 kg.  - M.Grigas iš Šaukėnų, 73 kg. - E.Milkintas iš Šaukėnų, 78 kg. - A.Balsys iš Šaukėnų, 85 kg. - V.Riškus iš Užvenčio, +85 kg.  - E.Rimša iš Šaukėnų. Merginų absiliuti kategorija  - B.Ručinskaitė iš Užvenčio.

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Šaukėnų Vlado Putvio - Putvinskio gimnazija 114 taškų, antrą vietą iškovojo Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija 106 taškai, trečią vietą iškovojo - J.Graičiūno gimnazija 96 taškai.