Rajono mokyklų žaidynės

2020-02-25

Šiandien Liolių pagr. mokyklos sporto salėje vyko rajono mokyklų žaidynių bendrojo lavinimo mokyklų smiginio varžybos, kuriose dalyvavo septynios rajono mokyklos. Merginų ir vaikinų varžybos vyko atskirai. Tiek vaikinų, tiek merginų komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Iš pogrupių į pusfinalius pateko po dvi stipriausias komandas.

Vaikinų varžybose finale susitiko Kelmės specialioji mokykla ir Jono Graičiūno gimnazija, 2:0 finalą laimėjo Kelmės specialioji mokykla. Dėl 3 vietos susitiko Vaiguvos Vlado Šimkaus pagr. mokykla ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija, rezultatu 2:0 laimėjo Vaiguvos Vlado Šimkaus pagr. mokykla.

Merginų varžybose finale susitiko Jono Graičiūno gimnazija ir Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija, rezultatu 2:1, pirmąją vietą laimėjo Jono Graičiūno gimnazija. Dėl 3 vietos susitiko Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla ir Kelmės specialioji mokykla, rezultatu 1:2, trečią vietą laimėjo Kelmės specialioji mokykla.

SVEIKINAME KOMANDAS NUGALĖTOJAS IR LINKIME SĖKMĖS LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ FINALINĖSE SMIGINIO VARŽYBOSE