Rajono mokyklų žaidynių kvadrato varžybos

2017 11 09

Dvi dienas rajono mokiniai varžėsi kvadrato varžybose.

Lapkričio 7 d. Liolių pagr. mokyklos sporto salėje vyko rajono kaimo vietovių mokyklų 5 -6 klasių mergaičių kvadrato varžybos, kuriose varžėsi penkios rajono mokyklos: Liolių, Šaukėnų, Kražių, Vidsodžio ir Elvyravos.

Šiais metais stipriausios buvo Kražių gimnazijos mergaitės, laimėjusios visus susitikimus 2 : 0. Antrą vietą iškovojo varžybų šeimininkai Liolių pagr. mokyklos komanda, treti - Vidspdžio pagr. mokyklos mergaičių komanda.

Lapkričio 8 d. Tytuvėnų gimnazijos sporto salėje vyko rajono miesto vietovių mokyklų 5-6 klasių berniukų kvadrato varžybos, kuriose čempionais tapo Tytuvėnų gimnazijos berniukų komanda, laimėjusi visus susitikimus. Antrą vietą iškovojo Užvenčio gimnazijos komanda, treti - "Kražantės" progimnazijos berniukų komanda. Varžybose dalyvavo keturios rajono mokyklos.