Rajono mokyklų žaidynių šaškių varžybos

2016-03-21

Savaitgalį kovo 19d. (šeštadienį) J.Graičiūno gimnazijoje vyko rajono bendrojo lavinimo mokyklų, vyresnių klasių šaškių varžybos.

Komandinės varžybos atskirai vyko pagrindinėms mokykloms (5-10 klasės) ir gimnazijoms (5-12 klasės).

Tarp pagrindinių mokyklų varžėsi: Liolių pagr. mokykla, Maironių pagr. mokykla ir "Kražantės" progimnazija. Tarp šių komandų stipriausia buvo Maironių pagr. mokyklos komanda, kuri iškovojo nugalėtojų taurę.

Tarp gimnazijų varžėsi: J.Graičiūno gimnazija, Tytuvėnų gimnazija, Šaukėnų gimnazija, Užvenčio gimnazija ir Kražių gimnazija. Šį kartą stipriausi buvo Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos šaškininkai, kurie namo išsivežė nugalėtojų taurę, antrą vietą iškovojo Tytuvėnų gimnazia, treti - Kražių gimnazija.

Kovo 16 d. Elvyravoje vyko rajono mokyklų žaidynių pradinių klasių šaškių varžybos, kuriose dalyvavo šešios rajono mokyklos. Geriausiai šiose varžybose pasirodė Tytuvėnų gimnazijos jaunieji šaškininkai, kurie laimėjo pirmą komandinę vietą, antri - Elvyravos pagr. mokyklos mokiniai, treti - "Aukuro" pagr. mokyklos mokiniai.