Rajono olimpinis festivalis

2013 11 21

Vakar Tytuvėnų gimnazijos sporto salėje vyko rajono olimpinio festivalio bendrojo lavinimo mokyklų 5-6 klasių kvadrato varžybos, kuriose varžėsi šešios mokyklos. Mergaitės ir berniukai varžėsi atskirai. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kuriuose varžėsi. Pogrupyje pirmą vietą iškovojusios komandos susitiko finale, o antras vietas iškovojusios komandos  - dėl 3-4 vietos.

Mergaičių varžybose pogrupiuose pirmas vietas laimėjo Tytuvėnų gimnazija ir "Aukuro" pragrindinė mokykla, jos susitiko finale ir po atkaklios kovos 1 : 2 varžybų nugalėtojomis tapo "Aukuro" pagrindinės mokyklos mokinės. Dėl 3-4 vietos varžėsi Šaukėnų Vlado Putvio-Putvinskio vid. mokykla ir "Kražantės " progimnazija, rezultatu 0 : 2 trečią vietą iškovojo "Kražantės" progimnazija.

Berniukų tarpe dėl nugalėtojų taurės finale varžėsi Tytuvėnų gimnazija ir Šaukėnų Vlado Putvio- Putvinskio vid. mokykla, rezultatu 2 : 0 nugėlėtojų taurę iškovojo Tytuvėnų gimnazijos berniukai. Dėl 3-4 vietos kovojo "Kražantės" progimnazija ir "Aukuro" pagrindinė mokykla, rezultatu 2 : 0 stipresni buvo "Kražantės" progimnazijos mokiniai, jie laimėjo bronzos medalius.