Ričardo Pauliukonio vardo laisvųjų imtynių tarptautinis turnyras

Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos imtynininkai jau baiginėja šį sezoną ir vienos iš paskutiniųjų tarptautinių turnyrų vyko šį savaitgalį.
Klaipėdoje vyko VII-asis buvusio vieno geriausio Lietuvos imtynininkų Ričardo Pauliukonio vardo tarptautinis turnyras. Turnyre dalyvavo po dvi komandas iš Latvijos ir Rusijos, bei Lietuvos miestų ir rajonų komandos iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Vilkaviškio, Radviliškio, Raseinių, Pagėgių ir Kelmės. Svorio kategorijoje iki 54 kg. trečius metus iš eilės turnyro nugalėtoju tapo Aurimas Kuoris. Kitiems Kelmiškiams iki medalių pritrūko visai nedaug: ketvirtąsias vietas užėmė Robertas Petrauskas (41 kg.) ir Mindaugas Reimeris (47 kg.). K. Leščiauskas užėmė 5-ąją vietą.
Tuo metu Vokietijoje, Lukenvalde vyko tarptautinės imtynių federacijos (FILA) rengiamas kasmetinis tarptautinis jaunių laisvųjų imtynių turnyras "Brandenburgo taurė 2012". Tai vienas pajėgiausių pagal lygį tarptautinis turnyras, kuriame dalyvauja Europos ir Pasaulio čempionatų dalyviai ir prizininkai. Kelmiškis Vilius Povilaitis pirmą kartą dalyvavo tokio lygio turnyre. Vilius svorio kategorijoje iki 42 kg. pirmoje kovoje pralaimėjo vokiečiui Timui Osvaldui ir iš kovos dėl medalių pasitraukė. Nugalėjo šioje svorio kategorijoje lenkas Patrikas Olenčinas.