Rygoje vyko XX-asis Kristijano Kundzino tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras

2013-02-25

Latvijoje, Rygoje vyko XX-asis Kristijano Kundzino tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras. Jubiliejiniame turnyre dalyvavo 320 dalyvių iš Didžiosios Britanijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos, Suomijos ir Ukrainos. Sportininkai varžėsi dvejuose amžiaus grupėse: 10-13 metų vaikų ir jaunučių (14-16 m.).
Turnyre dalyvavo keturi Kelmės sportininkai, iš kurių trys iškovojo medalius. ''Aukuro'' vid. mokyklos mokinys Mindaugas Reimeris iškovojo antrąją vietą svorio kategorijoje iki 50 kg. (jaunučių amžiaus grupėje). Svorio kategorijoje iki 42 kg. trečiąją vietą užėmė Ugnius Simanauskis, o Renaldas Ridikas iškovojo bronzos medalį svorio kategorijoje iki 50 kg. (vaikų amžiaus gr.). Arnas Valantinas (35 kg.) pirmoje kovoje nusileido latvijos sportininkui ir iš tolimesnių kovų pasitraukė.