Apie mus » Naujienos

Sėkmingas Kelmės imtynininkų pasirodymas Lietuvos jaunučių žaidynėse

2016-11-03

Pasibaigė 2016 metų Lietuvos Respublikos jaunučių sporto žaidynės, kuriose sėkmingai dalyvavo ir Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos imtynininkai. Varžybos buvo vykdomos keturiose zonose (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių), ir tik po du stipriausius kiekvienos svorio kategorijos imtynininkus savo zonos varžybose iškovojo teisę dalyvauti finalinėse varžybose, kurios vyko spalio 15-16 d. Kaune. Kelmės laisvųjų imtynių komanda dalyvavo Šiaulių zonos atrankinėse varžybose, kuriose be kelmiškių kovojo Šiaulių, Šiaulių rajono, Radviliškio ir Kupiškio rajono imtyninkai. 2001-2003 m. gimę sportininkai kovojo vienuolikoje svorio kategorijų: 32, 35, 38, 42, 47, 53, 59, 66, 73, 85 ir virš 85 kg.
Kelmės komandą sudarė 10 imtynininkų, iš kurių devyni pateko į finalines varžybas ir kovojo dėl medalių. Sėkmingiausiai pasirodė ir žaidynių čempionais tapo: Edvinas Gediminas (35 kg.), Vilius Monkevičius (38 kg.) ir Klaidas Pluščiauskis (85 kg.). Sidabro medalius iškovojo: Domantas Gediminas (32 kg.), Karolis Žiauberis (53 kg.) ir Vilius Mikalauskas (85 kg.). Bronzos medalį iškovojo Arnas Valantinas (59 kg.). Septintąją vietą užėmė Rolandas Dumskis (53 kg.), aštuntą - Arnoldas Šilėnas (73 kg.). Po ligos nespėjęs atsigauti į finalines varžybas vienintelis neprasibrovė kelmiškis Artiom Veselov (66 kg.), kuris bendroje įskaitoje klasifikuojamas 13-16-oje vietoje.