Sportininkų pagerbimas

2022-10-12

Vakar sporto centre buvo pagerbti rajono sportininkai pavasarį ir vasarą iškovoję įspūdingas pergales ir garsinę rajoną Lietuvoje ir už jos ribų, šventę organizavo švietimo, kultūros ir sporto skyrius kartu su sporto centru, prizus sportininkams teikė bei dėkingumo žodžius tarė Kelmės rajono savivaldybės vadovai.

Apdovanoti buvo:

Žolės riedulio moterų komanda

2021-2022 m. Lietuvos žolės riedulio čempionate " AUŠRA" klubo komanda iškovojo bronzos medalius. Laimėjimas buvo įvertintas savivaldybės vadovų, kurie Kelmės rajono sporto tarybos sprendimu skirtą 1000 eur. premiją įteikė klubo komandos kapitonei Vaidai Račkauskaitei, dalyvaujant žaidėjoms ir klubo vadovui bei trenerei Redai Zubavičienei.

Mergaičių U16 tinklinio komanda

2021-2022 m. Lietuvos merginų U16 salės tinklinio čempionės, Lietuvos paplūdimio tinklinio U16 pirmos ir trečios vietos laimėtojos, trenerė Gitana Kerpienė. Už laimėjimus prizus teikė savivaldybės vadovai, taip pat mergaites pasveikino sporto centro direktorius Vaidotas Monkevičius.

Rokas Miliauskas (treneriai Nerijus Peleckis, Saulius Jurčys)

(Kroatija) vykusiame Europos jaunučių (iki 15 metų) imtynių čempionate Rokas Miliauskas (85 kg) lemiamoje kovoje dėl aukso medalio nusileido Saidui Pašaevui iš Azerbaidžano ir užėmė antrą vietą.

Taip aukštai oficialiose čempionatuose nebuvo pakilęs nei vienas Lietuvos laisvųjų imtynių stiliaus atletas. Be abejo, sidabro medalis negali nedžiuginti, tačiau pergalių svorį didina Roko dvikovų kokybė – vieno turnyro metu buvo patiesti dviejų Kaukazo regiono valstybių, kuriose imtynės yra antra religija, atletai. Sportininkui prizą įteikį vice meras ir sporto centro direktorius.

Ramūnas Bilius

Taline (Estija) vykusiame Pabaltijo veteranų iki 40 m. čempionate vienetų varžybose iškovotas aukso medalis, bei du sidabro medaliai dvejetų varžybose.

Pradėjęs lankyti treniruotes pas trenerį - pedagogą Vidimantą Parnarauską šiandien iš jo ir priėmė savivaldybės skirtą dovaną.

Edvinas Averlingis

Kuala Lumpur (Malaizijoje) vykusiame Pasaulio jaunių 16-17 metų muaythai čempionate iškovojo bronzos medalį svorio kategorijoje iki 67kg.  Sportininko treneris Ovidijus Brazas.

Edvinas Averlingis čempionate turėjo tris kovas, įveikė lenką ir libanietį, trečioje kovoje taškais pralaimėjo Moldovos atstovui. Sportininką sveikino Kelmės rajono administracijos direktorius.

Džiugu, kad tarp pagerbtų sportininkų buvo ir sporto centro auklėtinių: Rokas Miliauskas bei tinklinio U16 merginų komanda. Juos atskirai sveikino ir sporto centro direktorius Vaidotas Monkevičius.