Sporto mokyklos auklėtiniai imtiniauja Rusijoje, Guseve

2016-02-15

vasario 5-7 d. Guseve vyko tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių turnyras, kuriame dalyvavo keturi Kelmės imtynininkai. Geriausiai pasirodė "Aukuro" pagrindinės mokyklos mokinys Paulius Leščauskas,kuris kovojo svorio kategorijoje iki 35 kg. Kelmiškis pirmoje kovoje įveikė rusą Andrėjų Ivankiną, tačiau pusfinalyje turėjo pripažinti kito Rusijos imtynininko Ivano Trušo pranašumą. Kovoje dėl trečiosios vietos Paulius nugalėjo Piotrą Haritonovą ir iškovojo trečiąja vietą. Šioje svorio kategorijoje kovojo (8 sportininkai).
Svorio kategorijoje iki 76 kg. kovojo kelmiškis Klaidas Pluščiauskis, kuris pirmoje kovoje nugalėjo rusą Ivaną Kudaševą, bet pusfinalyje pralaimėjo šios svorio kategorijos nugalėtojui Matvėjui Prilipkinui. Kovoje dėl trečiosios vietos Klaidas nusileido dviem metais vyresniam raseiniškiui Dominykui Viliušiui ir užėmė penktąja vietą. Šioje svorio kategorijoje kovojo 13 sportininkų.
 Taip pat penktąja vietą užėmė Mindaugas Reimeris, kuris kovojo svorio kategorijoje iki 85 kg. (8 dalyviai). Kelmiškis laimėjo prieš rusą Dimitrijų Brjušininą, bet pralaimėjo vokiečiui Aleksui Biegerštagą ir latvį Artiomą Šumakovą.
Svorio kategorijoje iki 63 kg. kovojo UgniusSimanauskis, kuris pirmoje kovoje nusileido rusui Aleksandrui Voicechui, bet pastarasis iškopęs į finalą atvėrė Ugniui galimybę kovoti dėl bronzos medalio. Paguodos kovoje Ugnius nugalėjo izraelietį Eli Musaevą, tačiau dėl trečiosios vietos pralaimėjo šiauliškiui Lukui Lipnickui ir užėmė 5-ąją vietą tarp 19 dalyvių.
Po turnyro daugiau kaip šimtas varžybų dalyvių persikėlė į Kalinangradą, kur olimpinių čempionų brolių Anatolijaus ir Sergejaus Beloglazovų imtynių makykloje savaitę vyko mokomoji treniruočių stovykla.
Turnyre dalyvavo 156 dalyviai iš: Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Izraelio ir Vokietijos. Tarp dvylikos komandų Lietuvos rinktinė užėmė 4 komandinę vietą. Pirmąją iškovojo Kaliningrado komanda, antrąją - Latvijos rinktinė, trečiąją - Lenkijos rinktinė.