Tarptautinis imtynių turnyras Kelmės sporto centre

2022-05-02

Savaitgalį pasibaigusiame tarptautniame laisvųjų imtynių U20 ir U15 turnyre sėkmingai pasirodė Kelmės imtynininkai, kurie iškovojo visų spalvų medalių.
U20 (jaunimo amžiaus grupė)
Svorio kategorijoje iki 97 kg nugalėtoju tapo Vilius Mikalauskas. Kelmiškis laimėjo visus tris susitikimus prieš estą Kennet Kunnarpuu, latvį Andrejs Lipinš ir vilnietį Daniel Aizenberg.
Sidabro medalius iškovojo:
Paulius Leščauskas svorio kategorijoje iki 79 kg įveikė Aleksandrs Katanskis (LAT), Igną Dambrauską (Kaunas) ir Vadims Gerasimovs (LAT). Kelmiškis nusileido tik Latvijos U20 rinktinės lyderiui Daniels Bendiks.
Svorio kategorijoje iki 92 kg sidabro medalį iškovojo Justas Miliauskas. Justas pirmoje kovoje įveikė estą Markus Kriiskuut, antroje kovoje - latvį Olegą Labeckį, bet turėjo pripažinti vilniečio Armanio Barsamyan pranašumą.
Trečiąją vietą iškovojo Ignas Grigalaitis. Kelmiškis svorio kategorijoje iki 74 kg pirmoje kovoje įveikė kaunietį Mykolą Baranauską, bet antroje kovoje nusileido latviui Artūrui Purinš. Trečioje kovoje Ignas įveikė kaunietį Jogailą Vaicekauską. Pusfinalyje kelmiškis nusileido kitam latviui Gaidarui Mamedovui, bet kovoje dėl trečiosios vietos iškovojo pergalę prieš latvį Jaroslavą Sergejevą.
U20 grupėje taip pat dalyvavo Matas Vasiliauskis (57 kg) ir Arnas Jagminas (86 kg), bet jiems pergalių iškovoti nepavyko.
U15 (jaunučių amžiaus grupė.
Svorio kategorijoje iki 41 kg. Nugalėtoju tapo Nedas Leščauskas. Kelmiškis įveikė: Rain Tigas (EST), Kaspar Kort (EST) ir finalinėje kovoje nugalėjo suomį Aleksey Lisitsa. Šioje svorio kategorijoje trečiąją vietą iškovojo kelmiškis Domantas Skrodenis.
Svorio kategorijoje iki 85 kg lengvai nugalėtoju tapo Rokas Miliauskas. Kelmiškis įveikė vilnietį Joną Gulbinovič ir klaipėdietį Dovydą Domarodą.
Svorio kategorijoje iki 48 kg antrąją vietą iškovojo Rokas Stonaitis. Rokas nugalėjo: Toms Kanepe (LAT), Keviną Čeboną (Kaunas), Sander Loit (EST), bet finalinę kovą pralaimėjo suomiui Platonui Yastrebovui.
Svorio kategorijoje iki 75 kg antrąją vietą iškovojo Arnas Jokimčius. pirmoje kovoje Arnas įveikė Ernest Stabinš (LAT), pusfinalyje kitą latvį Jurijs Aršincevs, bet finale nusileido suomiui Joona Junnila.
Svorio kategorijoje iki 41 kg penktąją vietą užėmė Jonas Danauskas.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo 102 dalyviai iš: Suomijos , Estijos , Latvijos ir Lietuvos.

Turnyrą organizavo mūsų sporto centro treneris Nerijus Peleckis su savo imtynių klubu.

TARIAME DIDELĮ AČIŪ JAM, KAD GALIME STEBĖTI KELMĖJE TOKIAS KOVAS.

Džiaugiamės ir dėkojame, kad šį turnyrą parėmė ir mūsų rajono verslininkai, tai Petras Račkauskas (UAB Agrotech), Vytautas Leščauskas, Romas Navickas bei ūkininkas Albertas Brazas.

AČIŪ SPORTININKAMS UŽ GERUS REZULTATUS, TEISĖJAMS UŽ GERĄ TEISĖJAVIMĄ, ŽIŪROVAMS UŽ PALAIKYMĄ.