Tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių - jaunučių turnyras „CUP MAZOWSZA“

2018 04 03

Kovo 23-25 dienomis Teresine (Lenkija) vyko 13-asis tarptautinis laisvųjų imtynių jaunių - jaunučių turnyras „CUP MAZOWSZA“. Lietuvos rinktinės sudėtyje sėkmingiausiai pasirodė kelmiškis, Lietuvos jaunių čempionas Vilius Mikalauskas. Kelmiškis svorio kategorijoje iki 85 kg. iškovojo pirmąją vietą. Pirmoje kovoje Vilius rezultatu 10:0 nepaliko vilčiu rusui Romanui Gazarynui, pusfinalyje ant menčių paguldė lenką Konradą Ilčaką, o finale rezultatu 10:0 sutriuškino Damianą Korbusą (Kozalinas, Lenkija) ir tapo turnyro nugalėtoju. Šioje svorio kategorijoje kovojo 10 sportininkų.

Svorio kategorijoje iki 52 kg. Kovojęs Paulius Leščauskas pirmąsias dvi kovas pralaimėjo ukrainiečiams ir iš kovų dėl medalių pasitraukė.

Turnyre kovojo sportininkai iš: Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Ukrainos ir Vokietijos.