Tarptautinis laisvųjų imtynių jaunučių turnyras skirtas olimpiečio Ričardo Pauliukonio prizams laimėti

2019-06-04

Birželio 1 d. Klaipėdoje vyko tarptautinis laisvųjų imtynių jaunučių turnyras skirtas olimpiečio Ričardo Pauliukonio prizams laimėti. Tai paskutinės varžybos daugeliui Lietuvos imtynininkų prieš vasaros atostogas. Kelmės sporto centro laisvųjų imtynių sportininkai puikiai pasirodė paskutinėse sezono varžybose.
Puikią sportinę formą pademonstravo kelmiškis Paulius Leščauskas, kuris tapo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 62 kg. Paulius laimėjo visas šešias kovas, nors varžovai buvo pakankamai pajėgųs. Kelimiškis įveikė šiaulietį Tadą Bordiną, N. Černij ir L. Borisovą (abu iš Rusijos), A. Bondar ir D. Melnikovič (abu iš Baltarusijos) ir klaipėdietį Dovydą Gečą.
Svorio kategorijoje iki 66 kg. taip pat puikiai pasirodė ir nugalėtoju tapo Vakaris Norkuckis. Kelmiškis įveikė latvį, rusą ir du lietuvius.
Antrąsias vietas iškovojo: Jonas Danauskas (26 kg.), Nedas Vasiliauskis (35 kg.), broliai Justas ir Rokas Miliauskai (100 kg. ir 73 kg.).
Trečiąją vietą iškovojo Elijus Melešius (50 kg.).
Nugalėtoju tapęs Paulius Leščauskas ruošiasi birželio 26-28 dienomis dalyvauti Europos imtynių jaunučių (U15) čempionate Krokuvoje, Lenkijoje. Paulius startuos svorio kategorijoje iki 62 kg.
Dar vienas kelmiškis - Vilius Mikalauskas, birželio 21-23 dienomis startuos Europos imtynių jaunių (U17) čempionate Faenzoje, Italijoje. Vilius startuos svorio kategorijoje iki 92 kg.
Šie metai Kelmės imtynėms yra ypatingi, nes pirmą kartą, net du kelmiškiai gins Lietuvos garbę kontinentiniuose čempionatuose. Abu kelmiškiai nuo 2018 m. rudens sudalyvavo 16 varžybų, šešiose tarptautinėse mokomosiose treniruočių stovyklose: Šiauliuose, Stalgenėje (Latvija), Kaliningrade, Guseve (Rusija), Albanyje (JAV) ir Anykščiuose. Liko paskutinė pasirengimo stovykla Rygoje birželio 10-17 d.
Nuoširdžiai dėkojame sportininkų tėveliams ir rėmėjams Albertui Brazui, Vytautui Leščiauskui ir Dainiui Zalogai parėmusiais jaunuosius mūsų sportininkus ir sudarius galimybes išvykti į treniruočių stovyklas ir turnyrus skirtus tinkamai pasirengti svarbiausiems šių metų startams.