Tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas buvusio trenerio Pavelo Gaišinovo atminimui

2014 05 12

Gegužės 10 d. Vilniuje pirmą kartą vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras skirtas buvusio trenerio Pavelo Gaišinovo atminimui. Turnyre imtynininkai kovojo sportininkai vaikų (9-14 metų) ir jaunių (15-17 metų) amžiaus grupėse. Kelmės garbę gynė 15 imtynininkų. Visi Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai iškovojo medalius.
Aurimas Kuoris - 69 kg.
Antrąsias vietas užėmė: Karolis Žiauberis (35 kg.), Domantas Šimkus (41 kg.), Ugnius Simanauskis (50 kg.), Dainius Rimkus (63 kg.). Bronzos medalius iškovojo: Ignas Grigalaitis (29 kg.), Paulius Leščauskas (32 kg.), Rolandas Dumskis (38 kg.), Nedas Nekrašas (41 kg.), Mindaugas Reimeris (69 kg.).
Pirmą kartą surengtame turnyre buvo kovojama ratų sistema, pagal kuria varžybų dalyviai turėjo sukovoti su visais priešininkais savo svorio kategorijose. Jaunieji imtynininkai turėjo po tris - penkias kovas. Varžybose dalyvavo sportininkai iš: Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Radviliškio, Daugpilio (Latvija) ir Kelmės.