Tarptautinis tinklinio turnyras Anykščiuose

2013 12 17

Gruodžio 13-15 dienomis Anykščiuose vyko tarptautinis tinklinio turnyras "Cross Bo Active", kuriame varžėsi 8 komandos iš Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos. Turnyre dalyvavo jaunieji Kelmės sporto mokyklos tinklinkai: A. Butkus (kapitonas), D. Kučinskas, M. Burneikis, M. Goris, M. Ralovėcas, M. Samuilis, B. Rimdeika, S. Šepetys, Ž. Kreimeris, J. Beresnevičius ir treneris R. Nekrašas. Grupės varžybose kelmiškiai rezultatu 2:0 nugalėjo Postavų (Baltarusija) ir Daugpilio antrąją (Latvija) komandas, bet 0:2 pralaimėjo Dagdas Novads (Latvija) komandai. Turnyro pusfinalyje kelmiškiai 0:2 nusileido Daugpilio pirmajai komandai, o kovoje dėl trečios vietos 2:0 nugalėjo Svente (Latvija) komandą.
Trečiąją vietą užėmusi Kelmės komanda apdovanota taure, medaliais bei daiktiniais prizais.