Tradicinis laisvųjų imtynių turnyras JELGAVA OPEN 2017

2017-10-02

Rugsėjo 30 d. Jelgavoje vyko tradicinis laisvųjų imtynių turnyras JELGAVA OPEN 2017, kuriame dalyvavo keturi Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai.

Turnyre 3 vietą iškovojo Paulius Leščauskas. Svorio kategorijoje iki 50 kg., kvalifikacinėje kovoje įveikė latvį Danilą Antonovą, aštuntfinalyje - rusą Vladą Novikovą, bet ketvirtfinalyje nusileido estui Kirilui Kaninui. Paguodos kovoje Paulius ant menčių paguldė latvį Reinį Šumanį, o kovoje dėl trečiosios vietos nugalėjo klaipėdietį Beną Patajevą.
Ignas Grigalaitis aštuntfinalyje įveikė latvį Endi Tiurką, bet pralaimėjo Antonijui Dacjuksui ir iš kovos dėl medalių iškrito. Svorio kategorijoje iki 58 kg. dalyvavo Vakaris Norkuckis ir Rolandas Dumskis, bet jiems pergalių iškovoti nepavyko.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo 258 dalyviai iš Didžiosios Britanijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Rusijos ir Suomijos.

Kelmės sportininkus vatžyboms ruošė treneriai Nerijus Peleckis ir Saulius Jurčys.