Vilkaviškyje vyko IX-asis tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras "seimo nario Algirdo Butkevičiaus taurė"
Vilkaviškyje vyko IX-asis tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras

2016-06-06

Birželio 4d. Vilkaviškyje vyko IX-asis tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras "seimo nario Algirdo Butkevičiaus taurė". Į varžybų atidarymo ceremoniją atvykęs Lietuvos Respublikos ministras pirmininkas jaunystėje taip pat puikiai kovojo ant imtynių kilimo, todėl su malonumu stebėjo finalines kovas.
Kelmės imtynių komandą sudarė keturi sportininkai. Toks negausus kelmiškių būrys turbūt buvo todėl, kad atšilus orams,  nedaugelis save nori įpareigoti treniruotis ir ruoštis turnyrams. Geriausiai iš kelmiškių pasirodė J. Graičiūno gimnazijos mokinys Aurimas Kuoris, kuris kovojo suaugusiųjų amžiaus grupėje ir iškovojo antrąją vietą svorio kategorijoje iki 84 kg. Aurimas rezultatu 10:0 nugalėjo alytiškį Martyną Turauską, pajėgų baltarusį Aleksandrą Krysenia (4:2), rusą Dimitrijų Brušininą (6:0) ir raseiniškį Dominyką Viliušį (7:2), tačiau kelmiškis turėjo pripažinti labiau patyrusio vilniečio Nikitos Gerasimovo pranašumą, pralaimėta 0:3.
Jaunučių amžiaus grupėje sėkmingai pasirodė "Aukuro"pagr. mokyklos mokinys Klaidas Pluščiauskis, kuris save išbandė svorio kategorijoje iki 100 kg. ir iškovojo taip pat antrąją vietą. Klaidas (6:4) įveikė rusą Nikitą Šabarovą, raseiniškį Nedą Urniežių (11:4) ir klaipėdietį, kuris neišėjo kovoti dėl patirtos traumos. Dėja, bet lemiamoje kovoje dėl pirmosios vietos teko nusileisti vilkaviškiečiui Justinui Grumbliui (1:8).
Svorio kategorijoje iki 63 kg. kovoję kelmiškiai Arnas Valantinas ir Vilius Gečas prizinių vietų neiškovojo ir atitinkamai užėmė 6 ir 7 vietas. Svoryje kovojo 9 sportininkai.
Tarptautiniame turnyre kovojo 99 imtynininkai iš Baltarusijos, Lenkijos, Rusijos ir daugelio Lietuvos miestų ir rajonų.