Vilniaus Tauro sporto mokyklos sporto salėje vyko tarptautinis laisvųjų imtynių vaikų, jaunučių turnyras

2017-05-16

Gegužės 13 d. Vilniaus Tauro sporto mokyklos sporto salėje vyko tarptautinis laisvųjų imtynių vaikų, jaunučių turnyras. Turnyre jaunieji sportininkai kovojo dvejuose amžiaus grupėse: vaikų gimusių 2007-2009 m. ir jaunučių gimusių 2003-2006 m.

Varžybose dalyvavo keturi Kelmės imtynininkai, ir visi iškovojo prizines vietas. Jaunučių grupėje, svorio kategorijoje iki 47 kg. gerai pasirodė Paulius Leščauskas, kuris pirmoje kovojo įveikė estą K. Suritį, o pusfinalyje užtikrintai nugalėjo pagrindinį pastarųjų kelių metų varžovą vilnietį Ronaldą Čužinovą. Dėja, bet finalinėje kovojo Paulius nesugebėjo pasipriešinti rusui A. Jegorovui iš Kaliningrado. Kelmiškiui atiteko sidabro medalis. Šioje svorio kategorijoje kovojo 13-a sportininkų.

Svorio kategorijoje iki 58 kg. (6 dalyviai) kovojęs Rolandas Dumskis pusfinalyje nugalėjo vilnietį Armanį Barsamijan, bet finale taip pat nusileido rusui S. Kuznicevui.

Svorio kategorijoje iki 54 kg. kovojo Vakaris Norkuckis, kuris pirmoje kovoje nugalėjo klaipėdietį G. Malyševą, ketvirtfinalyje - A. Žigalkovą iš Vilniaus, tačiau pusfinalyje nusileido latviui N. Peškovui. Kovoje dėl trečiosios vietos Vakaris po atkaklios kovos įveikė kitą latvį S. Lukoševičių ir iškovojo bronzos medalį. Šioje svorio kategorijoje kovojo 11 sportininkų.

Vaikų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 32 kg. kovojo Nedas Vasiliauskis, kuris pirmoje kovoje įveikė klaipėdietį M. Plekų, bet ketvirtfinalyje po atkaklios kovos nusileido rusui J. Dvornikovui. Rusas patekęs į finalą, suteikė galimybę kelmiškiui kovoti dėl bronzos medalio. Nedas savo šanso nepaleido ir pirmoje paguodos kovoje lengvai susitvarkė su T. Pužu iš Vilkaviškio, o kovoje dėl trečiosios vietos nugalėjo kitą vilkaviškietį H. Rakauską ir iškovojo trečiąją vietą.

Turnyre kovojo 170 dalyvių iš Estijos, Latvijos, Rusijos ir daugelio Lietuvos miestų.