Lietuvos pavasario kroso čempionatas

2024-04-29

Balandžio 27 d. Jurbarke vyko Lietuvos pavasario kroso čempionatas, kuriame startavo Kelmės sporto centro pajėgiausi bėgikai ir iškovojo penkis medalius, o Kelmės rajonas, rajonų grupėje užėmė trečiąją vietą.

8000 m. rungtyje, kelmiškis, KTU studentas Nedas Kasparas, U23 grupėje tapo čempionu, o tarp suaugusių liko trečias. Nedas iki šiol startuoja už Kelmės SC komandą.
6000 m. rungtyje, čempionu tapo Vilius Danilovas, o komandos draugas Aldas Kasparas tenkinosi sidabro medaliu.
(Sportininkai finišavo kartu, tik Vilius buvo keliais centimetrais pirmesnis)

4000 m. rungtyje, Jokūbas Norvaišas galingu finišu - finišavo antras ir iškovojo sidabro medalį.

Sveikiname sportininkus su šauniais pasirodymais, medalius pelnę vyrukai yra puikus pavyzdys augantiems jauniesiems sportininkams!!!

Visus sportininkus varžyboms ruošė treneris Gediminas Kasputis.