Varžybų protokolai

2023-2024 mokslo metai

1. Rajono rudens kroso varžybų protokolas

2. Rajono mokyklų žaidynių futbolo 5x5 lentelė (berniukai)

3. Rajono mokyklų žaidynių futbolo 5x5 lentelė (mergaitės)

4. Rajono mokyklų žaidynių mergaičių 5-6 klasių kvadrato varžybų lentelės

5. Rajono mokyklų žaidynių berniukų 5-6 klasių kvadrato varžybų lentelė

6. Rajono mokyklų žaidynių 1-4 klasių kvadrato varžybų lentelė

7. Rajono mokyklų žaidynių svarsčio kilnojimo varžybų lentelė

8. Rajono mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 varžybų lentelė (kaimo mokyklos)

9. Rajono mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 varžybų lentelė (miesto mokyklos)

10. Rajono mokyklų žaidynių tinklinio varžybų lentelės

11. Rajono mokyklų žaidynių štangos spaudimo varžybų lentelė

12. Rajono mokyklų žaidynių stalo teniso varžybų lentelė

13. Rajono mokyklų žaidynių šachmatų varžybų lentelė

14. Rajono mokyklų žaidynių šaškių varžybų lentelė

15. Rajono mokyklų žaidynių smiginio važybų lentelės

16. Rajono mokyklų žaidynių badmintono varžybų lentelės

17. Rajono mokyklų žaidynių pradinių klasių šaškių varžybų lentelė

18. Rajono mokyklų žaidynių pavasario kroso estafečių varžybų protokolas

 

2022-2023 mokslo metai

1. Rajono rudens kroso varžybų protokolas

2. Rajono mokyklų žaidynių pradinių klasių kvadrato lentelės

3. Rajono mokyklų žaidynių 5-6 klasių mergaičių kvadrato varžybų lentelės

4. Rajono mokyklų žaidynių svarsčio kilnojimo varžybų lentelė

5. Rajono mokyklų žaidynių 5-6 klasių berniukų kvadrato varžybų lentelės

6. Rajono mokyklų žaidynbių futbolo 5x5 varžybų lentelės

7. Rajono mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 varžybų lentelės

8. Rajono mokyklų žaidynių tinklinio varžybų lentelės

9. Rajono mokyklų žaidynių stalo teniso varžybų lentelė

10. Rajono mokyklų žaidynių pradinių klasių "D.S.V." estafečių varžybų lentelė

11. Rajono mokyklų žaidynių 5-6 klasių "D.S.V." estafečių varžybų lentelė

12. Rajono mokyklų žaidynių smiginio varžybų lentelės 

13. Rajono mokyklų žaidynių badmintono varžybų protokolai

14. Rajono mokyklų žaidynių pradinių klasių šaškių varžybų lentelė

15. Rajono mokyklų žaidynių 2007 m.g. ir jaun. šaškių varžybų lentelė

16. Rajono mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybų protokolas

17. Rajono mokyklų žaidynių pradinių klasių lengvosios atletikos trikovės varžybų lentelės

18. Rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos keturkovės varžybų lentelės

19. Rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybų lentelės

20. Galutinės rajono mokyklų žaidynių suvestinės

 

2021-2022 mokslo metai

1. Rajono rudens kroso varžybų protokolas

2. Rajono mokinių merginų 5-6 klasių kvadrato varžybų lentelė

3. Rajono mokinių berniukų 5-6 klasių kvadrato varžybų lentelė

4. Rajono mokinių vaikinų krepįinio 3x3 varžybų lentelė

5. Rajono mokinių 5-6 klasių estafečių "D.S.V." varžybų lentelė

6. Rajono mokinių 1-4 klasių estafečių "D.S.V." varžybų lentelė

7. Rajono mokyklų smiginio varžybų lentelės (mergaičių ir berniukų)

8.Rajono mokyklų pradinių klasių ir 5-12 klasių šaškių varžybų lentelė

9. Rajono mokyklų mokinių futbolo 5x5 varžybų lentelės

10. Rajono mokyklų mokinių keturkovės varžybų lentelės (2008 m.g. ir jaun.)

11. Rajono mokyklų mokinių pradinių klasių trikovės varžybų lentelės

12. Rajono mokyklų pavasario kroso estafečių varžybų protokolas

13. Rajono mokyklų lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybų protokolas (abiejų amžiaus grupių)

 

2020-2021 moklso metai

1. Rajono rudens kroso varžybų protokolas