Lietuvos kroso taurė

2024-10-07

BAIGĖSI 2024 METŲ LIETUVOS KROSO TAURĖS VARŽYBOS!
Šeštadienį, Palangoje, finišavo Lietuvos kroso taurės varžybos, kuriuose Kelmės rajonas komandinėje įskaitoje rajonų grupėje tapo ČEMPIONAIS! TAI PIRMAS KARTAS! (iš viso dalyvavo 15 Lietuvos rajonų)

Ketvirtąjame kroso taurės etape, puikiai pasirodė jaunimo grupės atstovai startavę 6000m. Distancijoje:
Vilius Danilovas tapo čempionu, o komandos draugas Aldas Kasparas iškovojo bronzos medalį.
Susumavus visų dalyvių trijų geriausių etapų rezultatus, 2024 metų Lietuvos kroso taurės prizininkais ir čempionais tapo net trys kelmiškiai!

Suaugusių grupėje čempionu tapo Nedas Kasparas.
Jaunimo grupėje čempionu tapo Vilius Danilovas , o toje pačioje grupėje Aldas Kasparas iškovojo antros vietos taurę.
Kelmės rajonas po atkaklios kovos su Vilniaus rajonu tapo čempionais.

Sveikiname visus Kelmės rajono sportininkus, kurie kovojo, pelnė taškus ir prisidėjo prie istorinio įvykio.

Ačiū visiems palaikiusiems ir buvusiems kartu, treneris Gediminas Kasputis.