Apie mus » Naujienos

Sėkmingas jaunųjų stalo tenisininkų startas

2024-10-08

Spalio 6 d. Vilkaviškyje vyko Lietuvos rajonų komandinis stalo teniso čempionatas (gim. 2011 m. ir jaun.), kuriame dalyvavo 10 komandų iš Vilkaviškio, Vilniaus raj., Akmenės, Telšių, Šalčininkų, Jonavos, Alytaus, Kauno raj., Širvintų ir Kelmės SC (Matas Kušeliauskis, Danielius Mickūnas, Laurynas Čepulis ir Vaidotas Valiuška).

Kelmės SC komanda pogrupyje 1:3 pralaimėjo Vilkaviškio SC, 2:3 - Vilniaus rajonui ir Akmenės SC, 3:1 nugalėtas Telšių SRC.
Pogrupyje užėmėme 4 - tą vietą ir toliau žaidėmę dėl 5 - 8 vietų. Rezultatu 3:1 nugalėję Kauno rajono SM ir Širvintų SC, užėmėme 6 - tą vietą ir patekome į pagrindinį finalą, kuriame prie 6 - ių Lietuvos rajonų komandų prisijungs Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių komandos.

Individualūs pasiekimai:
- Matas žaidė 12 susitikimų ir iškovojo 11 pergalių.
- Danielius žaidė 6 - laimėjo 3.
- Vaidotas ir Laurynas pasirodė pagal dabartines jų galimybes (jiems tai buvo pirmosios varžybos).

Visus sportininkus varžyboms ruošė treneris Virgilijus Valiuška.

Linkime sėkmės sportininkams finalinėse varžybose.