Tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras "Daugpilio taurė 2013".
 Tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras

2013-11-18

Savaitgalį vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras "Daugpilio taurė 2013".  Turnyre dalyvavo 4 kelmės imtynininkai. Suaugusiųjų amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 50 kg. Vilius Povilaitis tapo nugalėtoju. Kovoje dėl pirmos vietos Vilius įveikė Baltarusijos imtynininką. Aurimas Kuoris tapo čempionu jaunių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg., pakeliui į finalą nugalėjo rusą V. Pipčaką, raseiniškį D. Viliušį, latvį I. Loginovą, o finale nugalėjo radviliškietį K. Stulginską. Svorio kategorijoje iki 42 kg. Ugnius Simanauskis iškovojo sidabro medalį. Kelmiškis įveikė du Daugpilio sportininkus, o pusfinalyje atsirevanšavo L. Nutautui iš Raseinių už pralaimėjimą Lietuvos vaikų pirmenybių finale prieš savaitę. Finale kelmiškis padarė taktinių klaidų  ir pralaimėjo daugpiliečiui A. Žvirbuliui. Buvęs kelmiškis, dabar besimokantis Vilniuje, Algirdas Kuoris kovojo svorio kategorijoje iki 96 kg. (suaugusiųjų grupė) ir iškovojo bronzos medalį. Kovoje dėl trečios vietos nugalėjo klaipėdietį D. Nedoborą. Arnas Valantinas (38 kg.) pirmąją kovą pralaimėjo klaipėdiečiui ir iš tolimesnių varžybų pasitraukė.
Kasmetiniame tradiciniame turnyre dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos ir Rusijos.