2022 metų Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių ir moterų imtynių U20 ir U15 žaidynės

2022-11-30

Lapkričio 26 d. Kelmės sporto centre buvo organizuotos 2022 metų Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių ir moterų imtynių U20 ir U15 žaidynės. U20 amžiaus grupėje dalyvavo 15-19 metų sportininkai ir sportininkės, o U15 amžiaus grupėje 11-14 metų amžiaus.

U20 amžiaus grupėje Kelmės sporto centro laisvūnai iškovojo antrąją komandinę vietą tarp 11 komandų. Pirmi Vilniaus, treti – Vilkaviškio sportininkai.

Individualiai nugalėtojais tapo:

Paulius Leščauskas (79 kg, 6 dalyviai). Paulius vienodais rezultatais 10:0 nugalėjo Dominik Žuravliov (Klaipėda), Bernard Dadyčin (Klaipėda ir Aleksandr Tašboev (Vilnius). Dar vienas varžovas kovos atsisakė.

Ignas Grigalaitis (86 kg, 3 dalyviai) nugalėjo Emilijų Kuklerį iš Kauno rezultatu 12:0, o šiaulietis Nojus Dijokas kovos atsisakė.

Antrąją vietą iškovojo Rokas Miliauskas (92 kg, 4 dalyviai). Šių metų Europos U15 vice čempionas rezultatu 10:0 nugalėjo Luką Komparską iš Kauno ir klaipėdietį German Malyšev (13:10). Kovoje dėl pirmosios vietos teko pripažinti šių metų pasaulio U17 čempionato septintos vietos laimėtojo, dviem metais vyresnio Armanio Barsamyano pranašumą.

Trečiąją vietą užėmė Nedas Vasiliauskis (61 kg).

U20 amžiaus grupėje kovojo 49 imtynininkai iš 11 Lietuvos miestų ir rajonų.

U15 amžiaus grupėje Kelmės sporto centro auklėtiniai taip pat iškovojo antrąją komandinę vietą į priekį praleidę tik Klaipėdos imtynininkus. Treti liko Raseinių imtynininkai.

Individualiai ugalėtojais tapo:

Rokas Stonaitis (52 kg, 6 dalyviai, 4 pergalės),

Arnas Jokimčius (85 kg, 7 dalyviai, 4 pergalės).

Antrąsias vietas iškovojo:

Ugnius Petrauskas (75 kg, 10 dalyvių, 2 pergalės, 1 pralaimėjimas),

Jonas Kaušas (virš 85 kg, 6 dalyviai, 2 pergalės, 2 pralaimėjimai).

Trečiąsias vietas užėmė:

Domantas Skrodenis (44 kg, 7 dalyviai, 4 pergalės, 1 pralaimėjimas),

Jonas Danauskas (48 kg, 6 dalyviai, 3 pergalės, 1 pralaimėjimas).

Šioje amžiaus grupėje dalyvavo 91 imtynininkas iš 15 Lietuvos komandų.

Šiose varžybose Kelmę atstovavo Vilius Mikalauskas, kuris buvo vienas iš šių varžybų teisėjas.

Kelmės sportininkus šioms varžyboms ruošė treneriai Saulius Jurčys ir Nerijus Peleckis.