Imtynininkai dalyvavo Raseinių sporto mokyklos 50- mečio varžybose

2015 09 21

Rugsėjo 18 d. vyko laisvųjų imtynių turnyras skirtas Raseinių sporto centro 50-čiui paminėti. Pailsėję per vasarą, į pirmąsias šio sezono varžybas susirinko imtynininkai iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Radviliškio, Vilkaviškio, Raseinių, Pagėgių ir Kelmės.
Geriausiai iš kelmiškių pasirodė Ugnius Simanauskis, kuris svorio kategorijoje iki 58 kg. tapo nugalėtoju. Antras liko raseiniškis Leandras Nutautas, o trečiąsias vietas iškovojo kelmiškiai Vilius Gečas ir Arnas Valantinas. Svorio kategorijoje iki 84 kg aiškiu favoritu buvo vietinis raseiniškis, 2014 metų pasaulio jaunių čempionato 9 vietos laimėtojas Domantas Pauliuščenko. Antrąją vietą šioje svorio kategorijoje iškovojo kelmiškis Justas Augustis, kuris įveikė varžovus iš Radviliškio ir Klaipėdos, tik nusileido minėtająm D. Pauliuščenkai. Trečiąsias vietas jaunučių amžiaus grupėje iškovojo Faustas Aleksandravičius (44 kg.) ir Klaidas Pluščiauskis (85 kg.). Taip pat Kelmės imtyinininkų komandą atstovavo Mindaugas Reimeris ir Saimonas Marcinus (abu svorio kat. 76 kg.), Nandas Narauskas (35 kg.), Rolandas Dumskis (44 kg.).