Imtynininkai dalyvavo varžybose Rygoje

Spalio 26 d. Rygoje vyko tradicinis tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras, skirtas buvusio garsaus Latvijos imtynininko Paulo Budovskio atminimui. XIX turnyre dalyvavo daugiau nei 150 dalyvių iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos ir Rusijos. Varžybose dalyvavo trys Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos auklėtiniai. Geriausiai pasirodė, brolių Valantinų tradicijas tęsiantis jauniausias šeimos narys Arnas Valantinas, kovojęs 38 kg. svorio kategorijoje. Kelmiškis pakeliui į finalą laimėjo keturias kovas, pirmoje nugalėjo N. Bankovski (Ryga), toliau A. Skorodihiną (Daugpilis), A. Kramnoy iš Černiakovskio, o pusfinalyje įveikė kitą rusą iš Gurevsko S. Konovalovą. Finale teko kovoti su vietiniu sportininku D. Cibuliu. Nors Arnas pirmavo taškais, padarytą klaidą varžovas išnaudojo ir išplėšė pergalę prieš kelmiškį. Arnas Valantinas užėmė antrąją vietą iš 19 dalyvių.
Aurimas Kuoris kovojo svorio kategorijoje iki 69 kg. J. Graičiūno gimnazijos mokinys pirmoje kovoje nesunkiai nugalėjo I. Bogdanovą iš Daugpilio, antroje kovoje taip pat efektingai nugalėjo R. Vasiljevą (Daugpilis). Pusfinalyje kelmiškis susitiko su vilniečiu 2013 metų Europos čempionato dalyviu Nikita Gerasimovu. Po atkaklios kovos teko pripažinti varžovo pranašumą. Kovoje dėl trečios vietos Aurimas lengvai laimėjo prieš dar vieną daugpilietį S. Borodovą ir iškovojo bronzos medalį. Svorio kategorijoje iki 76 kg. kovojo Justas Augustis, bet pralaimėjęs pirmąją kovą prieš vilnietį E. Bogdevič iš varžybų paitraukė.
Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo adovanoti ne tik medaliais, bet ir prizais.