Jelgavoje vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras "Jelgava Open 2015"
Jelgavoje vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras

2015 09 28

rugsėjo 26 d. Jelgavoje vyko tarptautinis laisvųjų imtynių turnyras "Jelgava Open 2015".
Turnyre dalyvavo ir Kelmės imtynininkai. Geriausiai pasirodė "Aukuro" pagrindinės mokyklos mokinys Edvinas Gediminas ir "Kražantės" progimnazijos mokinys Vilius Monkevičius. Abu jaunieji sportininkai kovojo svorio kategorijoje iki 34 kg. Edvinas pirmoje kovoje susitiko su šios svorio kategorijos favoritu, vietiniu imtynininku Marku Apsičiu. Latvis laimėjo, o toliau be didesnio vargo įveikė ir pusfinalio barjerą, bei šventė pergalę finale. Kelmiškis kovoje dė trečiosios vietos nugalėjo estą Nikitą Šikorovą ir pelnė bronzos medalį. Kitoje šios svorio kategorijos dalyvių lentelės pusėje kovo kitas kelmiškis Vilius Monkevičius. Pirmoje kovoje kelmiškis nugalėjo daugpilietį Aleksėjų Gutlajevą, tačiau pusfinalyje suklupo prieš anglą Harvėjų Ridingsą. Kovoje dėl trečiosios vietos po atkaklios kovos įveikė Aleksandrą Šinkorenko (Latvija).
Penktąsias vietas užėmė Ugnius Simanauskis, Domantas Gediminas, Paulius Leščauskas ir Vilius Gečas. Varžybose taip pat dalyvavo Rolandas Dumskis ir Dainius Rimkus.
Tarptautiniame turnyre dalyvavo apie 170 imtynininkų iš Baltarusijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, Latvijos, Lietuvos, Moldovos, Rusijos, Slovakijos ir Suomijos.