Apie mus » Naujienos

Kelmėje vyko Lietuvos jaunimo tinklinio čempionato finalinis etapas

2012-12-04

Šių metų lapkričio 30 – gruodžio 1-2 dienomis Kelmės „Kražantės“ pagr. mokykloje vyko Lietuvos jaunimo tinklinio čempionato finalinės varžybos (1993-94+3 dalyviai 95m. gimimo). Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos komandoje žaidė: komandos kapitonas Gilbertas Kerpė, Lukas Buivydas, Tomas Dausinas, Lukas Každailis,  Ignas Barauskas, Rokas bei Simonas Urbeliai, Aidas Dambrauskas, Aurimas Galkantas, Martynas Atkočaitis, Adomas Staševičius ir Martynas Lopetaitis. Komandos treneris Arnoldas Barauskis.

Šiame finaliniame etape dalyvavo keturios komandos: Kelmės, Vilniaus, Panevėžio ir Marijampolės.
Kelmiškiai tapo Lietuvos jaunimo tinklinio čempionato nugalėtojais. Antri liko vilniečiai, treti – panevėžiečiai, o Marijampolės tinklininkai – ketvirti.

Naudingiausiu Kelmės komandos žaidėju tapo Lukas Každailis.

Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos tinklininkai (VJSM 94 komanda) dar pavasarį laimėjo jaunių čempionų titulus, tapo rajono pirmenybių nugalėtojais, pretenduoja į geriausios metų komandos titulą, metų sportininkų ir komandų rinkimuose.