Laisvųjų imtynių naujienos

2014-10-27

Spalio 12 d. Vilniuje vyko 2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių finalinės laisvųjų imtynių varžybos. Kaip ir 2012 m., Kelmės imtynininkai iškovojo antrąją komandinę vietą tarp 26 komandų, į priekį praleidę tik Klaipėdos rinktinę. Treti liko Vilniaus sportininkai. Individualiai kelmiškiai iškovojo keturis medalius: Mindaugas Reimeris - antrąją vietą (73 kg.). Trečiąsias vietas iškovojo: Arnas Valantinas (42 kg.), Ugnius Simanauskis  (53 kg.) ir Klaidas Pluščiauskis (85 kg.). Vilius Gečas (53 kg.) ir Saimonas Marcinkus (66 kg.) užėmė penktąsias vietas.
Nuotraukoje Kelmės imtynių komanda jaunučių žaidynėse, kitoje: Mindaugas Reimeris (raudona triko) finalinėje kovoje kovoja su D. Viliušiu iš Raseinių.

Spalio 17-19 dienomis Klaipėdoje vyko 16-asis tarptautinis jaunių laisvųjų imtynių turnyras "Mūsų viltys", kuriame kovojo penki Kelmės imtynininkai. Geriausiai pasirodė Jono Graičiūno gimnazijos vienuoliktokas Justas Augustis. Svorio kategorijoje iki 76 kg. kovojęs sportininkas pirmoje kovoje efektingai nugalėjo Izraelio sportininką D. Šalevą, antroje kovoje įveikė lenką K. Trontą, tačiau pusfinalyje nusileido slovakui L. Kudratui. Kovoje dėl trečios vietos kelmiškis pralaimėjo Rusijos imtynininkui A. Kazancevui ir liko penktas. Šioje svorio kategorijoje Pirmąją vietą iškovojo 2014 m. Pasaulio trečios vietos laimėtojas ir du kartus Europos čempionatų prizininkas Albertas Jurčenko iš Latvijos.
Kitiems kelmiškiams pergalių iškovotį nepavyko. Turnyras pasižymėjo aukštu sportininkų meistriškumu. Varžybose dalyvavo 202 imtynininkai iš Baltarusijos, Estijos, Izraelio, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Moldovos, Rusijos, Slovakijos ir Vokietijos.

Spalio 24 d. Pagėgiuose vyko Lietuvos Respubliko laisvųjų imtynių jaunučių čempionatas. Kelmės imtynininkai iškovojo tris medalius. Geriausiai pasirodė Mindaugas Reimeris, kuris tapo Lietuvos čempionu svorio kategorijoje iki 73 kg. Svorio kategorijoje iki 38 kg. trečiąją vietą užėmė Karolis Žiauberis. Ugnius Simanauskis (53 kg.) taip pat užėmė trečiąją vietą. Penktąsias vietas užėmė Vilius Mikalauskas (73 kg.) ir Klaidas Pluščiauskis (85 kg.).
Nuotraukoje iš kairės Ugnius Simanauskis, Mindaugas Reimeris ir Karolis Žiauberis.