Apie mus » Naujienos

Lietuvos imtynių čempionatas

2020-01-14

Sausio 10-12 dienomis Kaune, Žalgirio krepšinio mokykloje vyko 2020 m. Lietuvos imtynių čempionatas. Čempionatas Kaune tapo sėkmingiausias Kelmės imtynininkams per paskutinįjį dešimtmetį. Paskutinis kartas, kai ant aukšiausiosios nugalėtojų pakylos užkopė Kelmėje besitreniruojantis sportininkas buvo dar 2007 metų Lietuvos čempionatas. Tada svorio kategorijoje iki 55 g. nugalėtoju tapo trenerio Sauliaus Jurčio treniruojamas sūnus Šarūnas Jurčys. Sekantys Šarūno nugalėtojo titulai, nuo 2009 m. jau buvo iškovoti besitreniruojant Klaipėdoje.

2020 m. Lietuvos imtynių čempionate svorio kategorijoje iki 92 kg. čempionu tapo kelmiškis Vilius Mikalauskas. Jaunasis sportininkas pirmoje kovoje ant menčių paguldė radviliškietį E. Sluckų ir taškais nugalėjo N. Abdulajevą iš Kupiškio. Kelmiškis savo titulų sąskaitoje turi visus įmanomus nugalėtojų titulus, kuriuos galima iškovoti laisvųjų imtynių varžybose Lietuvoje. Vilius yra dagkartinis Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo ir dabar suaugusiųjų čempionas. Visus titulus iškovoti Viliui prireikė kone 10-ies metų. šiemet Kelmės imtynininkas baigs J. Graičiųno gimnaziją ir planuoja savo sportinę karjerą tęsti Klaipėdoje. Tikimės, kad Vilius paseks daugkartinio Lietuvos čempiono Šarūno Jurčio pavyzdžiu ir dar ne kartą džiugins savo pergalėmis ant imtynių kilimo Lietuvos čempionatuose.

Dar vienas kelmiškis sėkmingai pasirodė svorio kategorijoje iki 86 kg. Vaidas Radavičius po ilgos pertraukos grįžo iš Jungtinės Karalystės ir puikiai atstovavo savo gimtąją Kelmę. Nors pirmoje kovoje Vaidas nusileido, vėliaus čempionu tapusiam Kornelijui Stulginskui iš Radviliškio, vėliaus pasinaudojo galimybe ir laimėjęs dar dvi kovas iškovojo bronzos medalį. Kelmiškis įveikę klaipėdietį A. Rybiną ir kovoje dėl trečiosios vietos kitą klaipėdietį L. Žemkų.

Kiek mažiau pasisekė Artiom Veselov, kuris kovojo svorio kategorijoje iki 74 kg. Kelmiškis pirmoje kovoje nusileido raseiniškiui Aivarui Žakaičiui, o šis į finalą nepateko, taip užkirsdamas Artiomui galimybę pakovoti dėl trečiosios vietos.

SVEIKINAME CENTRO AUKLĖTINĮ VILIŲ MIKALAUSKĄ BEI JO TRENERIUS NERIJŲ PELECKĮ IR SAULIŲ JURČĮ