Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurė

2017 11 13

Savaitgalį Smiltynėje vyko Lietuvos kroso taurės V etapo varžybos, po kurių paaiškėjo ir visos taurės varžybų nugalėtojai ir prizininkai.

V etapo varžybose puikiai sekėsi Kelmės sporto mokyklos auklėtiniams. Ernestas Danilovas buvo nepralenkiamas jaunimo grupėje, Deimantė Kneižytė laimėjo jaunučių grupės varžybas, Nedas Kasparas buvo trečias vaikų amžiaus grupėje.Vilius Danilovas buvo 10 vaikų amažiaus grupėje, Aldas Kasparas 16 vaikų amžiaus grupėje. Augustė Jankauskaitė 17 vaikų amžiaus grupėje.

Po šių varžybų buvo suskaičiuoti visų penkių etapų sportininkų taškai ir išsiaiškinti Lietuvos kroso taurės nugalėtojai ir prizininkai.

Šios varžybos vyko visus metus:

pirmas etapas  vyko kovo mėnesį Raseiniuose,

antras etapas vyko balandžio mėnesį Šiauliuose

trečias etapas vyko gegužės mėnesį Vilniuje

ketvirtas etapas vyko spalio mėnesį Jurbarke

penktas etapas - lapkričio mėnesį Smiltynėje

Ernestas Danilovas užtikrintai laimėjęs visus penkis etapus tapo Lietuvos kroso taurės nugalėtoju jaunimo grupėje (treneris G.Kasputis).

Deimantė Kneižytė iš penkių etapų dviejuose tapo prizininke, vieną etapą laimėjo ir bendroje įskaitoje užėmė antrą vietą jaunučių grupėje (treneris G.Kasputis).

Nedas Kasparas tapęs prizininku V varžybų etape bendroje įskaitoje užėmė 5 vietą (trenerė L.Balsytė).