Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso zoninės varžybos

2024-02-12

Vasario 9 d. Telšiuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės stalo teniso varžybos, kuriose dalyvavo 7 komandos iš Kuršėnų, Mažeikių, Akmenės, Telšių, Šiaulių, Joniškio ir Kelmės "Aukuro" pagrindinės mokyklos (penktokai - Matas Kušeliauskis, Danielius Mickūnas ir aštuntokas Domantas Simanauskas). "Aukuriečiai" pogrupyje 3:2 nugalėjo Mažeikių komandą, 3:1 - Šiaulių, o finaliniame etape 1:3 pralaimėta Telšių komandai.
Anot mokytojo V. Valiuškos paskutinėse varžybose su Joniškio komanda sprendėsi komandos "likimas", jeigu laimime - I vieta, jeigu pralaimime - liekame tik ketvirti. Po atkaklios kovos laimėjome 3:2, užėmėme, pirmąją vietą ir patekome į tarpzonines varžybas.

Sveikiname mokyklą, mokytoją V. Valiušką ir sportininkus su pergale ir linkime sėkmės tarpzoninėse varžybose.