Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių vaikų (9-13 metų) čempionatas

2018-01-31

Sausio 26 d. Šiauliuose vyko Lietuvos Respublikos laisvųjų imtynių vaikų (9-13 metų) čempionatas. Sėkmingai varžybose pasirodė Kelmės vaikų ir jaunimo sporto mokyklos "laisvūnai". Kelmiškiai iškovojo septynis medalius.
Lietuvos čempionais tapo Nedas Leščauskas, kovojęs lengviausioje svorio kategorijoje iki 26 kg. ir Benas Musneckis, kuris kovojo sunkiausioje svorio kategorijoje, virš 80 kg. Sidabro medalius iškovojo: Rokas Stonaitis (26 kg.) ir Tautvydas Stonaitis (29 kg.). Trečiąsias vietas iškovojo: Kristupas Norkuckis (38 kg.), Neilas Milaševičius (54 kg.) ir Vilius Kazlauskas (73 kg.). Svorio kategorijoje iki 44 kg. penktąja vietą užėmė Elijus Melešius.
Čempionate dalyvavo 112 dalyvių iš: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Radviliškio, Vilkaviškio, Raseinių, Druskininkų, Jonavos, Pagėgių ir Kelmės.