Naujametinis sporto mokyklos 3x3 krepšinio turnyras

2016-01-04

Gruodžio 29d. "Kražantės" progimnazijos sporto salėje vyko sporto mokyklos naujametinis 3x3 krepšinio turnyras. Varžybos vyko trijose amžiaus grupėse:

1994 - 1996 m. g.

1997 - 1998 m. g.

1999 ir jaun. m.g.

Vyriausiųjų amžiaus grupėje varžėsi trys komandos. Savo pranašumą įrodė "Kolūkio" komanda laimėjusi aukso medalius, antroje vietoje liko "2+1" komanda, treti - "Šaukėnų" komanda.

1997 - 1998 m.g. amžiaus grupėje varžėsi keturios komandos. Visus susitikimus laimėjusi pirmąją vietą iškovojo "Darom - visus" komanda, antri - "Kinderis", treti - "Kražiai".

Jauniausiųjų grupėje vyko didžiausia kova, nes šioje amžiaus grupėje varžėsi vienuolika komandų, varžybos iš pradžių vyko pogrupiuose, po to stipriausių ketvertas kovojo dėl prizinių vietų. Šioje amžiaus grupėje nugalėtojais tapo "Geriečiai"

Turnyro metu vyko baudų metimo ir tritaškių metimo konkursai.

Baudų metimo konkursą laimėjo Justas Raupus.

Tritaškių metimo konkursą laimėjo Arnas Mickūnas.

Turnyrą pravedė sporto mokyklos treneriai: Gintaras Strelkauskis ir Mindaugas Krauza.