Šiaulių miesto ir rajono taurės varžybos „Visu greičiu pirmyn“

2023-12-06

Šiauliuose, vyko tradicinės Šiaulių miesto ir rajono taurės varžybos „Visu greičiu pirmyn“, kuriuose Kelmės r. bėgikai šauniai pasirodė, ne tik pelnė medalius ir taures, bet ir gerino asmeninius rezultatus.
Varžybos vyko jaunių ir jaunučių amžiaus grupėse.
Jaunučių gr:
Enrika Liebaitė 600m rungtyje tapo čempione rungtį nubėgusi per 1:54:43min. (PB)
Emilijus Krincius startavęs toje pačioje rungtyje užėmė trečiąją vietą (sportininkui tai buvo pirmosios varžybos).
Paulius Bauža debiutavęs 2000m rungtyje užėmė antrąją vietą.
Sofija Norvaišaitė nors medalio ir nepelnė, bet 1000m įveikė per 3:41:63min. pagerino asmeninį rekordą net 15sek. ir liko septinta.
Jaunių gr:
Jokūbas Norvaišas 3000m nubėgo per 10:17:99 min. pagerino asmeninį rekordą net 1min. ir tapo čempionu.
Lukas Mikavičius po įnirtingos kovos 1000m rungtyje tapo čempionu.
Lukas rungtį įveikė per 2:53:77min. (PB)
Gintaras Eniulaitis 3000m rungtyje pelnė bronzos medalį, o rungtį įveikė per 10:52:05min. (PB)

Sveikiname sportininkus su šauniais pasiekimais, nepelniusiems medalių sportininkams linkime nenusiminti ir toliau siekti užsibrėžtų tikslų. Visus sportininkus ruošia vienintelis sporto centro lengvosios atletikos treneris Gediminas Kasputis.

Didžiosios raidės: (PB) asmeninis sportininko rekordas.